Piece Sterowniki Akcesoria Oświetlenie Drewno Części zamienne Drzwi Wentylacja Nawilżacze Muzyka Przewody

Biuletyn branżowy

Kontakt

Sklep internetowy Saunaonline firmy Horn

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 541
od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00

Brak produktu w magazynie. Przepraszamy

Prezentowana misa to wspaniały element dodatkowego wyposażenia sauny. Dzięki niej, z pozoru zwykła sauna nabierze zupełnie innego wymiaru.

W bardzo prosty sposób pozwoli Ci na skorzystanie z kolejnych dobroczynnych dóbr natury. Nie od dziś bowiem znane jest zbawienne działanie soli. Znasz na pewno lecznicze groty solne, a i sam wyjazd i wypoczynek nad morzem ma zbawienne działanie na nasz organizm.

Dlaczego?
Chodzi o obecność kilku niezmiernie ważnych pierwiastków, jak:
jod, sód, potas, brom czy wapń. Od dziś możesz pomagać swojemu organizmowi na co dzień. Korzystając z Aromatycznej misy wypełnionej solą. Dotychczasową kąpiel w saunie możesz wzbogacić o niezwykły element, który wielce korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie, szczególnie górne drogi oddechowe czy też tarczycę.

Z aromaterapii korzysta coraz więcej osób. Jeżeli Ty także, to mam dla Ciebie dobrą informację. Chcąc skorzystać z właściwości soli nie musisz rezygnować z aromaterapii. Polej odrobiną olejku zapachowego bryłki umieszczone w misce. Zobaczysz jak miło zaskoczy Cię efekt. Aromat cudownie uniesie, z powierzchni bryłek soli, rozgrzane powietrze sauny.
 
Na metalowym stojaku opiera się ceramiczne naczynie. W nim umieszczamy bryłki soli, które można polać odrobiną olejku. W zestawie dodatkowo znajduje się buteleczka olejku eukaliptusowego. Średnica misy wynosi 13 cm. Dzięki temu nadaje się do użytku w bardzo malutkich saunach.


Zobacz także nawilżacz Serce sauny również w zestawie z solą.

« wróć

Podziel się

Spodobał Ci się nasz sklep? Pochwal się nim w popularnych serwisach społecznościowych!