Piece Sterowniki Akcesoria Oświetlenie Drewno Części zamienne Drzwi Wentylacja Nawilżacze Muzyka Przewody

Biuletyn branżowy

Kontakt

Sklep internetowy Saunaonline firmy Horn

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 541
od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00

Brak produktu w magazynie. Przepraszamy

Serce sauny jest nietypowo wyglądającym nawilżaczem powietrza. Jego wnętrze wypełnia się wodą, może ona być z dodatkiem ulubionych olejków zapachowych. Dzięki nawilżaczowi wzrasta w saunie wilgotność powietrza oraz długo unosi się przyjemny zapach.

Korzystanie z nawilżacza jest niezwykle proste. Należy umieścić kolumnę nawilżacza pomiędzy kamieniami, tak aby dotykała ona grzałki pieca. W ten sposób serce sauny się nagrzewa, ciecz w niej zaczyna wrzeć i wytwarza się para.

Serce sauny pozwala użytkownikowi korzystać z przyjemności i efektów leczniczych jakie daje aromaterapia, pozwala się cieszyć przyjemnym odgłosem bulgoczącej wody oraz sprawia, że klimat w saunie staje się łagodniejszy i przyjemniejszy dla wielu osób. Ponadto do zestawu można dokupić bryłki soli, które można umieścić w miejscu widocznych kamieni w miseczce serca sauny. Dzięki temu dodatkowo pozytywnie wpływamy na ujemną jonizację powietrza i wzbogacamy je w takie pierwiastki jak jod, sód, potas, brom czy wapń. Stosowanie soli w saunie wywiera bardzo dobry wpływ na górne drogi oddechowe.

« wróć

Podziel się

Spodobał Ci się nasz sklep? Pochwal się nim w popularnych serwisach społecznościowych!