Piece Sterowniki Akcesoria Oświetlenie Drewno Części zamienne Drzwi Wentylacja Nawilżacze Muzyka Przewody

Biuletyn branżowy

Kontakt

Sklep internetowy Saunaonline firmy Horn

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 541
od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00

Brak produktu w magazynie. Przepraszamy

Nawilżacz powietrza Loylyn Lahde jest niezwykle prosty w budowie i użytkowaniu. Może również służyć do aromaterapii poprzez rozcieńczenie w wodzie, którą polewamy, olejków zapachowych. Dzięki przyjemnemu zapachowi i zwiększonej wilgotności powietrza warunki panujące w saunie stają się łagodniejsze.

W celu korzystania z właściwości nawilżacza należy zdjąć kilka wierzchnich kamieni z pieca, i w ich miejscu umieścić nawilżacz tak aby dnem dotykał do grzałki pieca. Polewanie wodą nawilżaczy zamiast zwykłych kamieni pieca ma dodatkową zaletę. Albowiem w ten sposób nie dopuszczamy do obniżenia temperatury w tak znacznym stopniu jak przy bezpośrednim polewaniu wodą kamieni, a jednocześnie również podnosimy wilgotność powietrza w saunie.

Kamienne nawilżacze wykonane są ze steatytu, który jest odporny na wysokie temperatury i nagłe jej spadki. W związku z czym bez obaw można je polewać wodą. Wlana woda w otwory kamienne wrze i paruje. Ponieważ kamienie są bardzo gorące, bulgocze i syczy, dostarczając przyjemnych efektów dźwiękowych.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku pokazującego efekt i działanie nawilżacza.


Wymiary nawilżacza: 11,8 x 8,9 cm.

« wróć

Podziel się

Spodobał Ci się nasz sklep? Pochwal się nim w popularnych serwisach społecznościowych!